fbpx

2018. aasta oktoobris teostati SkyWay investoritele esimesed väljamaksed, mis leevendas projekti investeeringute kaasamise kritiseerijate pingeid. Arengukursi valik ja Araabia Ühendemiraatide avalik heakskiit tegid oma töö, kõrvaldades enamiku allesjäänud vastuväidetest.

Portaali Investtalk.ru ajakirjanikud kogusid kokku saadaoleva teabe ja koostasid investori vaatepunktist SkyWay projektist üksikasjaliku ülevaate. Toome allpool välja mõned tsitaadid kõnealusest artiklist:

«…SkyWay edu rahvusvahelise arengu aspektist võib hinnata lähtudes kaudsetest tõenditest. Sellest annab märku ka hiljutine kampaania «Taasinvesteerimine ja väljaost», mille raames said esimesed 5000 investorit müüa osa varem soetatud investeerimisosakutest summas kuni 1000$. Teiseks, juba kaalukamaks rahvusvahelise arengu näitajaks on Dubai teede- ja transpordiameti (RTA) teade, et Dubai valitsus eraldab 19% aasta eelarvest uute transpordiprojektide arendamiseks».

«SkyWay projektil on sõna otseses mõttes nelja aastaga õnnestunud areneda märkamatust investeerimis-idufirmast tõsiseltvõetavaks transpordiettevõtteks, millel on oma insenerkoolkond ja tootmis-katsetusbaas. (…) See aga tähendab, et SkyWay tehnoloogia ees on enam kui vägevad väljavaated. Samamoodi ka investorite ees, kel oli oidu õigel hetkel teha otsus oma investeeringute osas».

Täismahus artikli leiate siit.

Teises investeerimisportaalis, InVenture, mainiti samuti SkyWay saavutusi rahvusvahelisel areenil:

«SkyWay projekti edu täheldati ka rahvusvahelises plaanis: 2019. aasta veebruaris AÜE-s toimunud rahvusvahelise valitsuste tippkohtumisel teatati SkyWay tehnoloogia valimisest alternatiiviks kohaliku transporditaristu arendamisel. Enne seda esitleti uut transpordiliiki Dubai kroonprintsile Hamdan bin Mohammed Al Maktoumile, kes jagas kohtumise muljeid oma Twitteri lehel».

Täismahus artikli leiate siit.

Dubai emiir ja Dubai kroonprints SkyWay unibaigiga

Originaal: https://skyway.capital/news/new?id=373